33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek, wtorek i środę – Msza św. w Kaplicy Sióstr
  • w czwartek i piątek o godz. 17.00 w Wawrzeńczycach. W czwartek adoracja od godz. 16.30
  • Msza święta w sobotę o godz. 9.00 w Wawrzeńczycach
  1. Dzieci pierwszokomunijne oraz rocznicowe zapraszam we wtorek do Przedszkola Sióstr o 17.30 na spotkanie.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. UWAGA – GOŚĆ NIEDZIELNY W CENIE 6zł! Jest również listopadowy numer „Małego Gościa Niedzielnego” (5zł).
  3. W minioną niedzielę zebrano w naszej Parafii na rzecz chrześcijan w Sudanie 1500zł.
  4. Gminny Ośrodek Kultury w Mietkowie oraz Parafia w Maniowie Wielkim i Parafia w Wawrzeńczycach organizują wyjazd na film „Nieplanowane” do kina w Sobótce w czwartek (21 listopada) o 17.15 spod GOK-u w Mietkowie (seans o godz. 18.00). Zapisy do poniedziałku w GOK-u lub w Parafii. Koszt biletu i dojazdu – 20zł.
  5. Poradnia Rodzinna przy Parafii Narodzenia NMP w Smolcu zaprasza na Kurs Metody Rozpoznawania Płodności – dla kobiet, narzeczonych i małżonków. Składa się z 3 spotkań grupowych w kolejne poniedziałki (od 25 listopada) od 18.00 do 20.00 oraz konsultacji indywidualnych. Szczegóły na plakacie.
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Pan Jan Misiurka, Pani Józefa Misiurka oraz Rodzina Pana Dariusza Rogali
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Franciszka Falewskiego i Pana Mariusza Trębacza