33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.2020

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – o godz. 17.30  w Ujowie wraz nabożeństwem wypominkowym.
  • we wtorek i o godz. 17.30  w Stróży wraz nabożeństwem wypominkowym
  • w środę o godz. 17.30  w Wawrzeńczycach wraz z nabożeństwem wypominkowym za zmarłych polecanych przez mieszkańców Mietkowa i spoza Parafii
  • w czwartek o godz. 17.30  w Wawrzeńczycach wraz z nabożeństwem wypominkowym za zmarłych polecanych przez mieszkańców Wawrzeńczyc.
  • w piątek o godz. 17.30  w Wawrzeńczycach – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU od godz. 16.30, a o 17.00 różaniec
  • Msza święta w sobotę o godz. 9.00
  1. W dni, w które modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach: 1730 różaniec za zmarłych, następnie Msza święta w intencji zmarłych. Dlatego nie będzie wtedy, jak w inne dni, pół godziny wcześniej różańca.
  2. Do końca listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących poprzez pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę się w intencji zmarłych.
  3. Dostępne są już świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ze względu na nasilające się obawy związane z rozwojem sytuacji pandemicznej są już dostępne w naszych kościołach w cenie: mała świeca – 6zł, duża świeca – 15 złotych.
  4. W minioną niedzielę zebrano w naszej Parafii na rzecz chrześcijan w Sudanie 650zł.
  5. Internetowy cykl katechez przedślubnych w naszej archidiecezji rozpocznie się w dniu 16 listopada, zakończą 17 grudnia 2020r. Katechezy będą dostępne dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00. Zapisy narzeczonych odbywać się będą wyłącznie poprzez formularz internetowy na stronie archidiecezja.wroc.pl/narzeczeni. Tam też znajdują się szczegółowe informacje dla zainteresowanych. Narzeczeni powinni poinformować księdza proboszcza o udziale w tej formie katechezy przedślubnej.
  6. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Adama Pietruszki i Pani Ewa Pietruszka
  • • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Jamroza i Rodzina Pana Marka Błaszczyka