32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.11.2021

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – w kaplicy Sióstr
  • we wtorek – w Stróży o godz. 17.30  wraz nabożeństwem wypominkowym za zmarłych polecanych przez mieszkańców Stróży
  • w środę – o godz. 30 17.30w Wawrzeńczycach
  • w czwartek – Święto Niepodległości – 8.00 WAWRZEŃCZYCE, 9.45 STRÓŻA i 11.15 WAWRZEŃCZYCE
  • w piątek o godz. 17.30 w Wawrzeńczycach.
  • w sobotę o godz. 9.30 w Wawrzeńczycach i o 16.00 w Stróży
  1. Przez osiem dowolnie wybranych dni listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących poprzez pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę się w intencji zmarłych.
  2. Na czas remontu nie ma Mszy świętej w Ujowie o 12.30. Zamiast tego odprawiana jest dodatkowa Msza święta o 12.30 w Wawrzeńczycach według intencji przyjętych do Ujowa.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XIII DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM pod hasłem SOLIDARNI Z LIBANEM. Za mieszkańców Libanu będziemy w tym dniu szczególnie się modlić oraz będziemy mogli ich wesprzeć przez ofiarę do puszek przy wyjściu z kościoła.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (6zł) i Mały Gość Niedzielny z komiksem o ks. Janie Macha, który będzie w listopadzie beatyfikowany (5zł) oraz kalendarze w cenie 10zł. Są również kalendarze przygotowane przez Scholę ze Stróży (ofiara dowolna)
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Wojciecha Wąsowskiego i Pani Dorota Wizimirska
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Mariana Marciniaka i Rodzina Pana Arkadiusza Marciniaka