32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek i wtorek – STRÓŻA – o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe za zmarłych polecanych przez mieszkańców Stróży – następnie Msza święta.
  • w środę – WAWRZEŃCZYCE – o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe za zmarłych polecanych przez mieszkańców Ujowa oraz wypominki spóźnione – następnie Msza święta.
  • W czwartek – Msza święta o godz. 18.00 w Wawrzeńczycach. Wcześniej adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  • W piątek – Święto Niepodległości – msze święte o godz. 9.00 WAWRZEŃCZYCE i o 10.30 STRÓŻA.
  • w sobotę Msza święta o godz. 9.00.
  1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XIV DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM pod hasłem UKRAINA – ULECZYĆ TĘSKNOTĘ. Będziemy w tym dniu szczególnie się modlić Za mieszkańców Ukrainy oraz będziemy mogli ich wesprzeć przez ofiarę do puszek przy wyjściu z kościoła.
  2. Zapraszam dzieci (do 8 klasy włącznie) do przystąpienia do Parafialnego Żywego Różańca Dzieci na jeden rok kalendarzowy (od końca listopada). Deklaracje dostępne w zakrystii.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny – numer listopadowy.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Jana Gałeckiego i Rodzina Pani Moniki Gałęckiej
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Marcina Gałęckiego i Rodzina Pana Dariusza Biedrzyńskiego