32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023

1. Dzisiaj wraz z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie obchodzić będziemy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku wesprzemy modlitwą i ofiarą do puszek naszych Braci i Siostry żyjących na Bliskim Wschodzie.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek MSZY ŚWIĘTEJ NIE BĘDZIE
  • we wtorek – UJÓW o godz. 17.30.
  • w środęSTRÓŻAo godz. 17.30. Druga część wypominek, a następnie Msza święta.
  • w czwartek – WAWRZEŃCZYCE – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 30 – Msza święta o godz. 17.30.
  • w piątek – WAWRZEŃCZYCE – Msza święta o godz. 17.30.
  • w sobotę – WAWRZEŃCZYCE – Msza święta o godz. 00. NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 9.00
  1. Zapraszam na spotkanie związane z budową Plebanii w piątek o godz. 18.00 (po wieczornej Mszy świętej) do Sali wiejskiej w Wawrzeńczycach.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł), Mały Gość Niedzielny na listopad (7 zł). Są także kalendarze na 2024 rok w cenie 10 zł.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Roberta Łygasa i Pani Anna Hirschberg
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Mariusza Spryszaka i Pani Maria Mrzygłód