32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2017

1. Dzisiaj IX DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM poświęcony chrześcijanom na Bliskim Wschodzie, za których szczególnie się modlimy i których będziemy mogli wesprzeć przez ofiarę do puszek przy wyjściu z kościoła.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – w Kaplicy Sióstr
  • we wtorek, środę i piątek o godz. 17.30 w Wawrzeńczycach.
  • w czwartek  o godz. 16.30 w Wawrzeńczycach.
  • w sobotę o godz. 9.00 w Wawrzeńczycach.
  1. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam we wtorek na wieczorną Mszę świętą.
  2. Młodzież klas drugich i trzecich gimnazjum zapraszam w środę na nabożeństwo różańcowe, Mszę świętą, a po Mszy świętej spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania.
  3. Młodzież starszą zapraszam na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy świętej.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dostępny jest Gość Niedzielny także Mały Gość Niedzielny (4zł) oraz miesięcznik Nowe Życie i dwumiesięcznik Misyjne drogi.
  5. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Adama Bandury i Pani Zofii Wojteckiej.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Kazimierza Butkiewicza i Pana Tadeusza Czapnika.