31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.11.2018

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – o godz. 17.30 w Ujowie wraz nabożeństwem wypominkowym.
  • we wtorek i środę o godz. 17.30 w Stróży wraz nabożeństwem wypominkowym
  • w czwartek o godz. 17.30 w Wawrzeńczycach wraz z nabożeństwem wypominkowym za zmarłych polecanych przez mieszkańców Mietkowa i spoza Parafii
  • w piątek o godz. 17.30 w Wawrzeńczycach wraz z nabożeństwem wypominkowym za zmarłych polecanych przez mieszkańców Wawrzeńczyc.
  • Msza święta w sobotę o godz. 9.00
  1. Do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących poprzez pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę się w intencji zmarłych.
  2. W przyszłą niedzielę Święto Niepodległości – Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 11.15.
  3. Osoby, które zarezerwowały Msze święte na przyszły rok, proszę o przyniesienie pobranych kartek z wypisaną intencją Mszy świętej.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny z dodatkiem – komiks „Skauci Niepodległości” jak młodzi harcerze walczyli za Polskę.
  5. Można zaopatrzyć się w kalendarze katolickie.
  6. Dziękuję Pani Jolancie Boreckiej za zaangażowanie i pomoc w instalacji toalety przy kościele w Wawrzeńczycach.
  7. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Zbigniewa Załaszczyka i Pana Edwarda Pyżyka
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Janusza Pietruszki i Pani Dorota Pietruszka