31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.11.2019

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – o godz. 17.30 w Ujowie wraz nabożeństwem wypominkowym.
  • we wtorek i środę o godz. 17.30 w Stróży wraz nabożeństwem wypominkowym
  • w czwartek o godz. 17.30 w Wawrzeńczycach wraz z nabożeństwem wypominkowym za zmarłych polecanych przez mieszkańców Mietkowa i spoza Parafii
  • w piątek o godz. 17.30 w Wawrzeńczycach wraz z nabożeństwem wypominkowym za zmarłych polecanych przez mieszkańców Wawrzeńczyc.
  • Msza święta w sobotę o godz. 9.00
  1. Do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących poprzez pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę się w intencji zmarłych.
  2. w czwartek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU od godz. 17.00.
  3. ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA w sobotę po Mszy świętej o godz. 9.00. Wcześniej o 8.30 – zapraszam na wspólną modlitwę różańcową.
  4. W piątek przed południem odwiedziny chorych.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XI DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM poświęcony w tym roku chrześcijanom w Sudanie Południowym, za których szczególnie będziemy się modlić i będziemy mogli wesprzeć przez ofiarę do puszek przy wyjściu z kościoła.
  6. W przyszły poniedziałek (11 XI) w Święto Niepodległości – Msze święte: 8.00 UJÓW, 9.45 STRÓŻA I 11.15 WAWRZEŃCZYCE
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. UWAGA – GOŚĆ NIEDZIELNY W CENIE 6zł! Jest również najnowszy numer „Małego Gościa Niedzielnego” (5zł), a w nim: o wybitnych Polakach, niesamowite historie dzieci, których modlitwy zostały wysłuchane oraz magnez na lodówkę. Są dostępne kalendarze katolickie (10zł).
  8. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Marcina Gałęckiego i Pana Dariusza Biedrzyńskiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Dariusza Majchrowskiego i Pana Sławomira Ołdaka