30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.10.2018

1. Nabożeństwa różańcowe w Wawrzeńczycach od poniedziałku do środy o godz. 30, następnie Msza święta.
  2. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu: 7.30  WAWRZEŃCZYCE, 9.00  UJÓW z modlitwą na cmentarzu, 10.30  STRÓŻA z procesją na cmentarz i 12.30  WAWRZEŃCZYCE z procesją (2 stacje na cmentarzu przykościelnym + 3 stacje na cmentarzu komunalnym).
  3. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte w tym dniu: 10.00  STRÓŻA, 16.30  UJÓW i 18.00  WAWRZEŃCZYCE.
  4. Od południa 1 listopada do północy 2 listopada możliwość zdobycia odpustu zupełnego, przy spełnieniu warunków: stan łaski uświęcającej i Komunia św.; nawiedzenie kościoła i modlitwa Ojcze nasz oraz Wierzę w Boga oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego, np. Zdrowaś Maryjo. Natomiast w dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących poprzez pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę się w intencji zmarłych.
  5. W I piątek miesiącaodwiedziny chorych po godzinie 11.00.
  6. W I sobotę miesiąca – Różaniec o godz. 8.30, Msza święta ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 9.00.
  7. Osoby, które zarezerwowały Msze święte na przyszły rok, proszę o przyniesienie pobranych kartek z wypisaną intencją Mszy świętej.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in.: jak uzyskać odpust za zmarłych i dlaczego warto to zrobić, o Pakistanie – jednym z najbardziej niebezpiecznych dla chrześcijan państw świata. W Małym Gościu Niedzielnym: wielkie zwycięstwo 100-lecie Niepodległości, czym się różni flaga od barw narodowych, przewodnik po Stadionie Narodowym, orzeł bielik oraz przyroda Bieszczad oraz dodatek – komiks „Skauci Niepodległości” jak młodzi harcerze walczyli za Polskę.
  9. Można zaopatrzyć się w kalendarze katolickie.
  10. Dostępne są kartki na wypominki – proszę na kartce napisać miejscowość zamieszkania. Nabożeństwo wypominkowe i msza w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach przez kolejne dni przyszłego tygodnia.
  11. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Bogdana Ormana i Pana Krystiana Hałysa
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Zbigniewa Załaszczyka i Pana Edwarda Pyżyka