30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.10.2019

1. Nabożeństwa różańcowe w Wawrzeńczycach od poniedziałku do czwartku o godz. 17.30, a następnie Msza święta o godz. 18.00.
  2. Okazja do Spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych we wtorek od godz. 17.00.
  3. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu: 30 WAWRZEŃCZYCE, 9.00 UJÓW z modlitwą na cmentarzu, 10.30 STRÓŻA z procesją na cmentarz i 12.30 WAWRZEŃCZYCE z procesją (2 stacje na cmentarzu przykościelnym + 3 stacje na cmentarzu komunalnym).
  4. W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte w tym dniu: 9.00 WAWRZEŃCZYCE, 10.30 STRÓŻA i 17.00 UJÓW.
  5. Od południa 1 listopada do północy 2 listopada możliwość zdobycia odpustu zupełnego, przy spełnieniu warunków: stan łaski uświęcającej i Komunia św.; nawiedzenie kościoła i modlitwa Ojcze nasz oraz Wierzę w Boga oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego, np. Zdrowaś Maryjo. Natomiast w dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących poprzez pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę się w intencji zmarłych.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym film fabularny na DVD o objawieniach w Lourdes, artykuły o Św. Bernadetcie, o dwóch pielgrzymach z naszej diecezji, którzy szli na Camino – do grobu św. Jakuba, o biedronkach azjatyckich i wiele innych. UWAGA – od tego numeru GOŚĆ NIEDZIELNY W CENIE 6zł! Jest również najnowszy numer „Małego Gościa Niedzielnego” (5zł), a w nim: o wybitnych Polakach, niesamowite historie dzieci, których modlitwy zostały wysłuchane oraz magnez na lodówkę. Są dostępne kalendarze katolickie (10zł).
  7. Dostępne są już kartki na wypominki – proszę na kartce napisać miejscowość zamieszkania. Nabożeństwo wypominkowe i msza w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach przez kolejne dni przyszłego tygodnia.
  8. Dziękujemy za dary natury przekazane przez mieszkańców Mietkowa i Wawrzeńczyc w ramach miłosierdzia.
  9. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Jana Gałęckiego i Pani Moniki Gałęckiej
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Marcina Gałęckiego i Pana Dariusza Biedrzyńskiego