3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.01.2019

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do środy – w kaplicy Sióstr
  • w czwartek i piątek – o godz. 17.30 – w kościele parafialnym
  1. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. spotkanie formacyjne w ramach Grupy Św. Ojca Pio.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – przed południem odwiedziny chorych, okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  3. W sobotę, 2 lutego, będziemy obchodzili ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia pobłogosławione zostaną świece zwane gromnicami. Msze święte: 10.00 – UJÓW, 16.00 – STRÓŻA, 18.00 – WAWRZEŃCZYCE. 2 lutego obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się w intencji osób zakonnych.
  4. Dzisiaj po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do Gościa Niedzielnego dołączona jest płyta z filmem fabularnym „Bóg nie umarł 2”.
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Pana Franciszka Bieńko i Pani Helena Jarosz
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Wojciecha Wąsowskiego i Pani Dorota Wizimirska