3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.01.2022

1. Msze święte w poniedziałek, wtorek i środę – w Kaplicy Sióstr
  2. Msze święte w kolejne dni w Wawrzeńczycach:
  • w czwartek i piątek – o godz. 17.30
  • w sobotę – o godz. 9.00
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.30.
  2. W przyszłą niedzielę gościć będzie w naszej parafii ks. Krzysztof Ora – będzie głosił Słowo Boże i posługiwał w konfesjonale.
  3. Zakończyły się w naszej parafii spotkania kolędowe. Dziękuję za za obecność i wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary.
  4. 2 lutego będziemy obchodzić Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się w intencji osób zakonnych – Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, mając na uwadze trudną sytuację finansową klasztorów Sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji, prosi, aby zorganizować 30 stycznia 2022 r., w niedzielę przed Świętem Ofiarowania Pańskiego, zbiórkę do puszek, po każdej Mszy Świętej, na potrzeby tych Zakonów. Jest to okazja wyrażenia wdzięczności tym Siostrom, które trwają ustawicznie przed Panem i zanoszą do Niego, w imieniu lokalnego Kościoła na Dolnym Śląsku, modlitwy uwielbienia, przebłagania i prośby oraz wdzięczności za swoich dobrodziejów.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – – Rodzina Rodzina Pana Bogdana Ormana i Rodzina Pana Krystiana Hałysa.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Mieczysława Sceliny i Pani Janina Jachym.

W gablocie przy kościele wywieszona jest lista sprzątania na grudzień i styczeń.