3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2024

1. Msza święta w tygodniu tylko w piątek o godz. 17.30. W pozostałe dni Mszy świętej nie będzie.
  2. Dziękuję za wspólną modlitwę, spotkania, rozmowy oraz wielką życzliwość w czasie wizyty duszpasterskiej. Wraz z ministrantami dziękujemy także za ofiary.

Kolęda dodatkowa – proszę o indywidualny kontakt aby umówić się na dogodny termin.

1. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach:
  • WŁOCŁAWEK – GIETRZWAŁD – ŚWIĘTA LIPKA – STOCZEK WARMIŃSKI – PŁOCK – od 24 do 26 czerwca (poniedziałek – środa) – cena: 720zł + 60 zł
  • PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE – od 16 do 23 sierpnia – cena: 2650 zł + 120 euro
  • Zainteresowanych pielgrzymką do Rzymu zapraszam w piątek na spotkanie po wieczornej Mszy świętej
  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny Mały Gość Niedzielny na luty (7 zł). Jest także dwumiesięcznik Gość Niedzielny Historia Kościoła – cena 12 złotych.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Tomasza Wójcika i Rodzina Pana Bartosza Wójcika
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Błaszczyka i Rodzina Pana Mateusza Mitulskiego