3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2018

1. Mszy świętych w tygodniu nie będzie.
  2. W całym Kościele trwa, do 25 stycznia, Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tej intencji ofiarujmy nasze modlitwy, trudy i cierpienia.
  3. Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, mając na uwadze bardzo trudną sytuację finansową klasztorów Sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji, poleca zorganizować 28 stycznia 2017 r., w niedzielę przed Świętem Ofiarowania Pańskiego – patronalnego święta osób życia konsekrowanego, okolicznościową zbiórkę do puszek, po każdej Mszy Świętej, na potrzeby tych Zakonów. Stanowi ona jedną z nielicznych okazji wyrażenia wdzięczności tym Siostrom, które trwają ustawicznie przed Panem i zanoszą do Niego, w imieniu lokalnego Kościoła na Dolnym Śląsku, modlitwy uwielbienia, przebłagania i prośby oraz wdzięczności za swoich dobrodziejów.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest najnowszy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, do którego dołączona jest płyta zespołu Małe TGD z wybranymi piosenkami (cena 5 zł)
  5. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Krzysztofa Rokity i Pana Dariusza Biedrzyńskiego.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Tomasza Wójcika i Pana Bartosza Wójcika.