3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3.03.2024

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Wawrzeńczycach dzisiaj i w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę Mszy świętej NIE BĘDZIE
  3. W czwartek – Droga Krzyżowa a następnie Msza święta w Ujowie od godz. 16.00.
  4. W czwartek – 1 czwartek miesiąca – Msza święta w Wawrzeńczycach o godz. 18.00 – następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 18.30 do godz. 19.30 (UWAGA!!! ADORACJA NIE JAK ZWYKLE PRZED MSZĄ TYLKO PO MSZY ŚWIĘTEJ!!!)
  5. W piątek:
  • STRÓŻA – o godz. 16.30 Droga Krzyżowa następnie Msza święta.
  • WAWRZEŃCZYCE – o godz. 18.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta.
  1. W sobotę – o godz. 8.30 różaniec, następnie Msza święta.
  2. W przyszłą niedziel rozpoczną się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, które potrwają do wtorku włącznie. Prowadził je będzie ks. Krzysztof Ora.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny na marzec (7 zł) oraz Gość Niedzielny Historia Kościoła nr 2 – w nim m.in. historia celibatu, o inkwizycji i inne (12 zł).
  4. Można zaopatrzyć się w baranki wielkanocne z białej czekolady po 10 zł
  5. Do połowy kwietnia wpłacamy 1 ratę na pielgrzymki – do Gietrzwałdu (1 rata – 200 zł) i do Medjugorie (1 rata – 500 zł). Druga rata na miesiąc przed wyjazdem. Można wpłacać na konto parafialne lub na konto Biura Pielgrzymkowego (nr konta na ulotkach dostępnych w zakrystii).
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Grzegorza Synówki i Rodzina Pana Tomasza Jaskulskiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pani Beaty Michalczyk i Rodzina Pani Ewy Małek