3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2023

1. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • PONIEDZIAŁEK – MSZY ŚWIĘTEJ NIE BĘDZIE
  • WTOREK – WAWRZEŃCZYCE – godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci i Msza święta
  • ŚRODA – STRÓŻA – godz. 17.00 – Droga Krzyżowa następnie Msza święta
  • CZWARTEK – WAWRZEŃCZYCE – godz. 17.00 – Msza święta
  • PIĄTEK – WAWRZEŃCZYCE – 17.00 – Droga Krzyżowa następnie Msza święta
  • SOBOTA – WAWRZEŃCZYCE – Różaniec, o godz. 8.30, Msza święta o godz. 9.00
  1. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej oraz Dzieci rocznicowe zapraszam we wtorek na Drogę Krzyżową i Mszę świętą.
  2. W przyszłą niedzielę (19 marca) rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Ks. Adam Gaca, Misjonarz Świętej Rodziny. Msza święta o godz. 11.15 będzie z nauką dla dzieci.
  3. Od przyszłej niedzieli Msza święta o godz. 12.30 będzie odprawiana w Ujowie.
  4. Za tydzień, w niedzielę (19 marca), po każdej mszy św. będzie organizowany KIERMASZ WIELKANOCNY. Dochód będzie przeznaczony na budowę plebanii.
  5. W minioną niedzielę zebrano na misje 1 400 zł.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (UWAGA nowa cena: 10zł) oraz Mały Gość Niedzielny – NOWY numer marcowy na Wielki Post (7zł).
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Jacka Susło i Rodzina Pana Leszka Apanasowicza
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Tomasza Turalskiego i Rodzina Pana Edwarda Pyżyka

Zapowiedzi przedślubne:

Tomasz Zbigniew Byczek, kawaler, zam. Ziębice i Patrycja Magdalena Krupa, panna, zam. Wawrzeńczyce – zapowiedź 1 – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.