3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.05.2019

1. Msze święte od poniedziałku do piątku – o godz. 18.00 w Wawrzeńczycach, w sobotę – o godz. 9.00; po Mszy świętej nabożeństwo majowe.
  2. W poniedziałek, 6 maja, przypada w naszej parafii Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adorację rozpoczniemy o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. Następnie adoracja w ciszy. O 18.00 nabożeństwo majowe i Msza święta. Zadbajmy o to, aby w ciągu dnia znaleźć czas na modlitewne nawiedzenie kościoła i Chrystusa eucharystycznego, aby Pan Jezus ani przez chwilę nie był sam, przedstawiając Mu różne sprawy życia rodzinnego, małżeńskiego, parafialnego i osobistego.
  3. Dzieci klas trzecich zapraszam na spotkania we wtorek i czwartek po wieczornej Mszy świętej.
  4. Młodzież klas trzecich gimnazjum i klas pierwszych ponadgimnazjalnych zapraszam w piątek o 18.00. Po Mszy świętej – spotkanie przygotowujące do bierzmowania.
  5. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Medjugorie proszę o wpłacanie 1 raty – 500zł. Proszę także wpłacać na pielgrzymkę do Krakowa.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  7. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodziny Pana Kazimierza Turczyna i Pana Stanisława Chlewickiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych