3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 30.04.2017

1. Od jutra nabożeństwa majowe – od poniedziałku do soboty po Mszy świętej.
  2. Msze święte: w poniedziałek i wtorek w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  3. W środę, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze święte według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy świętej nabożeństwo majowe.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca: w Stróży – spowiedź od godz. 16.00, Msza św. o godz. 16.30; w Wawrzeńczycach – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 zakończona modlitwą brewiarzową – Nieszporami, następnie o godz. 18.00 Msza święta.
  5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca kiedy pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata – przed południem odwiedziny chorych, okazja do spowiedzi od godz. 17.15, następnie Msza o godz. 18.00.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca – o godz. 8.30 różaniec, o godz. 9.00 Msza święta z nabożeństwem majowym. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam w czwartek i piątek na wieczorną Mszę świętą, a po niej na spotkanie formacyjne.
  8. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w Niedzielę – 14 maja o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Wawrzeńczycach. W związku z tym godziny pozostałych Mszy świętych ulegają w tym dniu przesunięciu: 7.30 Wawrzeńczyce, 9.15 Stróża, 11.00  Wawrzeńczyce – PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA, 13.00 Ujów.
  9. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Pani Dorota Pietruszka i Rodzina Pana Janusza Pietruszki
  • w przyszłym tygodniu – Rodziny dzieci pierwszokomunijnych.