3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 23.04.2023

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku – Msza święta w kościele parafialnym o godz. 00.
  • sobota – Msza święta w kościele parafialnym o godz. 00
  1. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców we wtorek po Mszy świętej wieczornej.
  3. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach planowanych z naszej Parafii:
  • Pielgrzymka do Beskidu Śląskiego – PSZCZYNA – BIELSKO BIAŁA – SZCZYRK – CIESZYN – WISŁA – ISTEBNA – KONIAKÓW – ŻYWIEC – RYCHWAŁD – od 29 czerwca do 2 lipca (czwartek – niedziela) – koszt 1250 zł – obecnie jest mało chętnych – brakuje jeszcze … osób. Jeśli do 10 maja nie uda nam się uzbierać wystarczającej liczby chętnych – wyjazd zostanie odwołany
  • Pielgrzymka na Litwę (7 dni) – NIEPOKALANÓW – SOKÓŁKA – KOWNO – WILNO – SZYDŁOWO – SZAWLE – TROKI – DRUSKIENNIKI (rejs po Niemnie) – BIAŁYSTOK – od 19 do 25 sierpnia – koszt 2250 zł – jest wystarczająca liczba chętnych – proszę wpłacać za wyjazd do 10 czerwca.
  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł) Są także dostępne bezpłatne gazety o Św. Janie Pawle II.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Mieczysława Sceliny i Pani Janina Jachym
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Zbigniewa Załaszczyka, Pan Jerzy Krupa i Pani Walentyna Gulbińska