3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.04.2018

1. Msze święte: w poniedziałek – w Kaplicy Sióstr, od wtorku do piątku w kościele parafialnym o godz. 00. W sobotę Mszy świętej nie będzie.
  2. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam we wtorek na wieczorną Mszę świętą.
  3. Przez kolejne 2 niedzielę posługiwał będzie w Parafii Ks. Krzysztof Ora. Ks. Krzysztof będzie także w najbliższy czwartek – podczas adoracji Najświętszego Sakramentu o 17.30 okazja do skorzystania z sakramentu pokuty. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać do czwartku włącznie.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in.: o 9 męczennikach w ciągu ostatnich 22 lat we Francji, o Liście Św. Pawła do Rzymian, o popularnych świętych (Św. Rita, Szarbel, ks. Dolindo)
  5. Dziękuję serdecznie Kopalni Surowców Mineralnych „BYCZEŃ” za darowiznę w wysokości 10 000 złotych – na sfinansowanie wyświetlacza multimedialnego do wyświetlania pieśni do kościoła w Stróży.
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Dziękuję także za gruntowne posprzątanie wież kościoła w Wawrzeńczycach. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Adama Michalczyka i Rodzina Pana Piotra Michalczyka.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Mieczysława Mazankiewicza i Pan Bogdan Urbański.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Maciej Chabzda, zam. Wawrzeńczyce – Dagmara Jędrzejko, zam. Siechnice – zapowiedź 2;