3 NIEDZIELA ADWENTU – 16.12.2018

1. Zapraszam na Msze święte Roratnie:
  • od poniedziałku do piątku – w kościele parafialnym RANO – o godz. 6.00.
  • W sobotę – Msza św. o godz. 9.00.
  1. Dzisiaj po Mszy świętej kiermasz świąteczny organizowany przez Siostry oraz Rodziców dzieci z przedszkola Sióstr Jadwiżanek. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie w części na cele przedszkola, a w części na pokrycie kosztów leczenia ciężko chorego Henia, którego siostra uczęszcza do przedszkola Sióstr.
  2. Spowiedź adwentowa w tygodniu: w Paździornie w czwartek, 20 grudnia od 17.15 do 18.00 i w Kątach Wrocławskich w piątek, 21 grudnia: od 8.30 do 10.30 i od 16.00 do 18.00. W Sobótce – w Rynku – w sobotę, 22 grudnia od 8.00 do 9.00 i od 17.00 do 18.00.
  3. Odwiedziny u chorych w piątek (21 grudnia) od godz. 12.00.
  4. Szczegółowe informacje o Mszach Świętych od 24 grudnia do 1 stycznia – na plakacie.
  5. Rada Parafialna w Stróży i Ksiądz Proboszcz zapraszają na zabawę opłatkowo – karnawałową w świetlicy w Stróży – 26 stycznia (sobota) o godz. 20.00. Zapewniona orkiestra i jedzenie. Zapisy u Pań: Agnieszki Niżyńskiej, Anety Nykiel i Beaty Górkowy. Zebrane przy tej okazji pieniądze przeznaczone zostaną na ogrodzenie kościoła i cmentarza w Stróży. Serdecznie zapraszamy.
  6. Można zaopatrzyć się w świece wigilijne Caritas. Małe świece – 6zł, duże – 14zł.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  8. Można zaopatrzyć się w kalendarze katolickie.
  9. W zeszłym tygodniu na Kościół na Wschodzie zebrano: 1234zł. Bóg zapłać.
  10. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu (przed świętami) – Rodziny Pana Sebastiana Jaroszczuka, Jarosława Jaroszczuka, Bogdana Jaroszczuka oraz Ireneusza Pawelca
  • w przyszłym tygodniu (między Świętami a Nowym Rokiem) – Rodziny Pana Sebastiana Kościelniaka i Pana Wojciecha Smereki