3 NIEDZIELA ADWENTU – 13.12.2020

1. Zapraszam na Msze święte Roratnie w kościele parafialnym:
  • w poniedziałek, czwartek i piątek – o godz. 7.00
  • we wtorek i środę– o godz. 17.30
  • w sobotę – o 9.00.
  1. Zachęcam do uczestnictwa we Mszy świętej w tygodniu – zwłaszcza tych, którzy w niedzielę uczestniczą we Mszy świętej transmitowanej przez telewizję lub internet.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w środę o godz. 16.30 (godzinę przed Mszą świętą)
  3. Różaniec wspólny przed mszami we wtorek, środę i sobotę.
  4. Starajmy się przez cały adwent korzystać z sakramentu pokuty przygotowującego nas na przeżycie Świąt Narodzenia Pańskiego. Okazja do spowiedzi w dzień powszedni pół godziny przed każdą Mszą świętą, w czwartek – godzinę wcześniej.
  5. Spowiedź adwentowa w naszej Parafii w sobotę – 19 grudnia: w Ujowie od godz. 9.00 do 9.30 / w Stróży od godz. 16.00 do 16.30 / Spowiedź w Wawrzeńczycach od 9.30 do 10.00 oraz od 16.00 do 17.15.
  6. Zostały już ostatnie świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie: mała świeca – 6zł, duża świeca – 15 złotych. Można zaopatrzyć się po każdej Mszy świętej w opłatki wigilijne.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Mariusza Spryszaka i Pani Maria Mrzygłód
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Kazimierza Turczyna i Rodzina Pana Stanisława Chlewickiego oraz Rodzina Pana Wojciecha Gancarza i Pani Helena Dusza