29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2023

1. Dzisiaj NIEDZIELA MISYJNA – po Mszy świętej zbiórka do puszek na wsparcie dla misjonarzy.
  2. Msze święte oraz nabożeństwa różańcowe w tygodniu:
  • w poniedziałek – w WAWRZEŃCZYCACH o godz. 7.30 nabożeństwo różańcowe, o godz. 8.00 Msza święta.
  • we wtorek, środę, czwartek i piątek – w WAWRZEŃCZYCACH – nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 – Msza święta o godz. 18.00. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  • w sobotę – w WAWRZEŃCZYCACH o godz. 8.30 nabożeństwo różańcowe, o godz. 9.00 Msza święta.
  1. Nabożeństwo różańcowe w Stróży codziennie o godz. 16.30, w Ujowie o godz. 18.00.
  2. Na nabożeństwa różańcowe szczególnie zapraszam w kolejne dni:
  • WTOREK – uczniów klas trzecich i czwartych SP
  • ŚRODA – uczniów klas pierwszych i drugich SP
  • CZWARTEK – uczniów klas piątych i szóstej SP
  • PIĄTEK – uczniów klas siódmych, ósmych i młodzież szkół ponadpodstawowych
  1. Zapraszam na spotkania w tygodniu:
  • Dzieci przed pierwszą Komunią świętą – we wtorek po Mszy św.
  • Młodzież przygotowującą się do bierzmowania – w środę po Mszy św.
  1. W poniedziałek w Wawrzeńczycach odbędzie się rejonowe spotkanie grup synodalnych z parafii z dekanatów: Kąty Wrocławskie, Sobótka i Wrocław – Południe. Pierwsza część w kościele o godz. 19.00 – konferencja i adoracja, druga – spotkanie przy herbacie w sali wiejskiej w Wawrzeńczycach.
  2. W przyszłą niedzielę homilię będzie głosił i posługiwał w konfesjonale ks. Krzysztof Ora.
  3. Dostępne są już kartki na wypominki – proszę na kartce napisać miejscowość zamieszkania.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł), Mały Gość Niedzielny na listopad (7 zł) oraz jeszcze dzisiaj można zakupić Gość Extra poświęcony Matce Bożej (14zł)
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Adama Pietruszki i Pani Ewa Pietruszka
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pani Agnieszki Będkowskiej-Wróblewskiej oraz Rodzina Pana Mieczysława Mazankiewicza