29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.10.2018

1. Msze święte w tygodniu w Wawrzeńczycach od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 9.00.
  2. Nabożeństwa różańcowe w Wawrzeńczycach od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę o 8.30.
  3. We wtorek zapraszam na różaniec i Mszę świętą dzieci pierwszokomunijne.
  4. W czwartek po Mszy świętej spotkanie Grupy Św. Ojca Pio – krąg biblijny i katecheza o św. O. Pio.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii w konfesjonale posługiwał będzie Ks. Krzysztof Ora – zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty, aby w stanie łaski uświęcającej, w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w pierwszych dniach listopada, uzyskać odpusty za zmarłych.
  6. Koncert podsumowujący projekt Gminnego Ośrodka Kultury „Stu Chórzystów na 100-lecie Niepodległej Polski” odbędzie się w najbliższą sobotę, tj 27 października o godz. 18.00 w kościele w Milinie.
  7. Wraz z Siostrami serdecznie dziękujemy za ofiarowane owoce ziemi i wszelkie inne dary przekazane zarówno w ostatnim czasie w ramach miłosierdzia ale i w całym sezonie letnio – jesiennym. Bóg zapłać.
  8. Marian Szatkowski serdecznie dziękuje za ubiegłotygodniową modlitwę i ofiarę złożoną na tacę w wysokości 2 630zł.
  9. W ramach Dnia Papieskiego zebrano do puszek dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia 924zł.
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  11. Można zaopatrzyć się w kalendarze katolickie.
  12. Dostępne są już kartki na wypominki – proszę na kartce napisać miejscowość zamieszkania.
  13. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Albina Grocha i Pana Przemysława Słabego
  • • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Bogdana Ormana i Pana Krystiana Hałysa