28 NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.10.2022

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku – Msze święte w Wawrzeńczycach o godz. 18.00
  • w poniedziałek – dodatkowa Msza święta o godz. 17.00
  • w sobotę – Mszy świętej nie będzie.
  1. Nabożeństwo różańcowe w Wawrzeńczycach od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Na nabożeństwa różańcowe szczególnie zapraszam w kolejne dni:
  • WTOREK – uczniów klas trzecich i czwartych SP
  • ŚRODA – uczniów klas pierwszych i drugich SP
  • CZWARTEK – uczniów klas piątych i szóstej SP
  • PIĄTEK – uczniów klas siódmych, ósmych i młodzież szkół ponadpodstawowych
  1. W czwartek, 13 października ostatnie w tym roku NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. W tym dniu o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, o 18.00 Msza święta – po Mszy świętej różaniec w intencji pokoju na świecie i o nawrócenie grzeszników i procesja fatimska.
  2. We wtorek po Mszy świętej krótkiej spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  3. Młodzież klas siódmych i starszą, która chciałaby rozpocząć w tym roku dwuletni czas przygotowania do bierzmowania zapraszam wraz z Rodzicami w piątek na Mszę świętą, a po niej spotkanie rozpoczynające.
  4. PIELGRZYMKA AUTOKAROWA DO TRZEBNICY w sobotę – 15 października. Wyjazd z Wawrzeńczyc O godz. 8.00 (jeśli będą chętni to także z innych wiosek Parafii) – tam Nabożeństwo Małej Ścieżki Św. Jadwigi, Godzinki do Św. Jadwigi, Nabożeństwo ku czci Św. Jadwigi i o godz. 11.00 EUCHARYSTIA – przewodniczy Bp Jacek Kiciński. Po Eucharystii czas wolny. Wyjazd z Trzebnicy ok. godz. 14.00 – do domu dotrzemy ok. godz. 15.00. KOSZT: 25zł / osoba
  5. Za tydzień – w niedzielę – XXII DZIEŃ PAPIESKI. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  6. Osoby, które zarezerwowały Msze święte na przyszły rok, proszę o przyniesienie pobranych kartek z wypisaną intencją Mszy świętej.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (8zł) oraz Mały Gość Niedzielny – numer październikowy. Jest także specjalny numer Gościa poświęcony Miłosierdziu Bożemu i św. Faustynie Kowalskiej w cenie 12 zł.
  8. W zakrystii jest woda przywieziona z Lourdes – jeśli ktoś chciałby – może sobie nabrać do własnego naczynia.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Kamila Wójcika i Pan Zdzisław Czapnik
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Zbigniewa Opalińskiego i Pani Krystyna Susło