28 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.10.2019

1. Dzisiaj XIX DZIEŃ PAPIESKI. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  2. Nabożeństwo fatimskie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszam na wspólny różaniec, a następnie procesję fatimską.
  3. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku – Msza św. w Wawrzeńczycach o godz. 18.00
  • w sobotę o godz. 9.00 w Wawrzeńczycach.
  1. Nabożeństwa różańcowe w Wawrzeńczycach od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę o 8.30.
  2. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej zapraszam we wtorek na różaniec i Mszę świętą.
  3. Zapraszam na pielgrzymki, które planujemy w przyszłym roku z naszej parafii:
  • LITWANiepokalanów – Sokółka – Kowno – Wilno – Szydłowo – Szawle (Góra Krzyży) – Troki – Druskienniki – Rejs po Niemnie – Białystok  – od 20 do 26 września – cena 1790 + 200zł
  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są dostępne kalendarze katolickie (10zł)
  2. Dostępne są już kartki na wypominki – proszę na kartce napisać miejscowość zamieszkania.
  3. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Stanisława Susło i Rodzina Pana Huberta Synówki
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pani Krystyny Augustyniak i Rodzina Pana Michała Markiewicza