27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.10.2023

1. Msze święte oraz nabożeństwa różańcowe w tygodniu:
  • w poniedziałek – Mszy świętej NIE BĘDZIE
  • we wtorek, środę i czwartek – w WAWRZEŃCZYCACH – nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30, Msza święta o godz. 18.00; w czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu (z okazją do spowiedzi) od godz. 17.00.
  • w piątek – WAWRZEŃCZYCE – Msza święta o godz. 18.00. Po Mszy świętej różaniec i procesja fatimska.
  • w sobotę – w WAWRZEŃCZYCACH o godz. 8.30 nabożeństwo różańcowe, o godz. 9.00 Msza święta.
  1. Nabożeństwo różańcowe w Stróży codziennie o godz. 16.30
  2. Na nabożeństwa różańcowe szczególnie zapraszam w kolejne dni:
  • WTOREK – uczniów klas trzecich i czwartych SP
  • ŚRODA – uczniów klas pierwszych i drugich SP
  • CZWARTEK – uczniów klas piątych i szóstej SP
  • PIĄTEK – uczniów klas siódmych, ósmych i młodzież szkół ponadpodstawowych
  1. Zapraszam na spotkania w tygodniu:
  • Dzieci przed pierwszą Komunią świętą – we wtorek po Mszy św.
  • Młodzież przygotowującą się do bierzmowania – w środę po Mszy św.
  • Ministrantów – w czwartek – po Mszy świętej
  1. W przyszłą niedzielę XXIII DZIEŃ PAPIESKI. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł), Mały Gość Niedzielny na październik (7 zł) oraz Gość Extra poświęcony Matce Bożej (14zł)
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Ireneusza Pawelca i Rodzina Pana Łukasza Pawelca
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Jacka Swatowskiego i Rodzina Pana Mariusza Bracha