27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.10.2018

1. Msze święte w tygodniu w Wawrzeńczycach od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwa różańcowe w Wawrzeńczycach od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  3. W sobotę Msza święta wyjątkowo o godz. 18.00, a po niej NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – różaniec w intencji pokoju na świecie i o nawrócenie grzeszników. Po różańcu procesja fatimska.
  4. Piesza Pielgrzymka do Trzebnicy w sobotę – wyjście spod Katedry Wrocławskiej o 6.00.
  5. Zapraszam na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-22 lutego. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje na ulotkach oraz na stronie internetowej.
  6. W przyszłą niedzielę będzie gościł w naszej Parafii MARIAN SZATKOWSKI, misjonarz z Togo (gościł u Nas 2 lata temu). Podobnie jak ostatnio O. Marian prosi o różańce dla swoich wiernych. W czasie Mszy świętej będzie można wesprzeć dzieło misyjne prowadzone przez O. Mariana przez ofiarę złożoną na tacę.
  7. W przyszłą niedzielę – XVIII DZIEŃ PAPIESKI. W tym dniu przykościelna zbiórka do puszek na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do Gościa Niedzielnego dołączona płyta z filmem „Sprawa Chrystusa”.
  9. Można zaopatrzyć się w kalendarze katolickie – cena 10zł.
  10. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Cypriana Grada i Pana Jana Komanieckiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Tadeusza Ormana i Pana Jacka Ormana