27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.10.2021

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku – Msza święta o godz. 18.00. W poniedziałek także dodatkowa Msza święta o godz. 17.00.
  • w sobotę – o godz. 8.30 różaniec, o godz. 9.00 Msza święta.
  1. W sobotę w Stróży Msza święta o godz. 16.00. Po Mszy świętej nabożeństwo różańcowe.
  2. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  3. Nabożeństwo różańcowe w Wawrzeńczycach od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę o 8.30.
  4. Na nabożeństwa różańcowe szczególnie zapraszam w kolejne dni:
  • WTOREK – uczniów klas trzecich i czwartych SP
  • ŚRODA – uczniów klas pierwszych i drugich SP
  • CZWARTEK – uczniów klas piątych i szóstej SP
  • PIĄTEK – uczniów klas siódmych, ósmych i młodzież szkół ponadpodstawowych
  1. Dzieci klas pierwszych i drugich szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie po Mszy świętej w środę w ramach rozpoczęcia dalszego przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Młodzież klas siódmych rozpoczyna dwuletni czas przygotowania do bierzmowania. Zapisy do połowy w października w kościele parafialnym w Wawrzeńczycach po Mszy świętej (w zakrystii).
  3. Za tydzień – w niedzielę – XXI DZIEŃ PAPIESKI. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  4. KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA DLA DOROSŁYCH. Rozpoczęcie kursu – 10 października 2021 r. Zakończenie – 18 grudnia 2021 r. WSZYSTKIE SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ RAZ W TYGODNIU W NIEDZIELĘ W GODZ. 19.00 – 21.30 z wyjątkiem Niedzieli 31 listopada (nie ma spotkania) i dnia skupienia (jedna z niedziel w czasie kursu; spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00). Miejsce: kościół świętych Apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu oraz budynek Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej, ul. Katedralna 4. Osoby chcące wziąć udział w kursie potrzebuję skierowanie od proboszcza.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (6zł), Mały Gość Niedzielny (5zł) oraz specjalny numer Gościa Niedzielnego PRYMAS i RÓŻA (10zł) – poświęcony nowym błogosławionym: Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu i Matce Róży Czackiej.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Wacława Wyszkowskiego i Pani Anna Data
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Jana Bajserowicza i Rodzina Pana Klemensa Grochowskiego