27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.10.2022

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – Msze święte w Wawrzeńczycach o godz. 17.00 i o godz. 18.00
  • we wtorek i środę – Msze święte w Wawrzeńczycach o godz. 18.00
  • w czwartek – 1 czwartek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu (z okazją do spowiedzi) od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00.
  • w piątek – 1 piątek miesiąca i wspomnienie NMP Różańcowej: STRÓŻA – Msza święta o godz. 16.00 / WAWRZEŃCZYCE – adoracja Najświętszego Sakramentu (z okazją do spowiedzi) od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. Odwiedziny chorych na indywidualne zgłoszenie.
  • w sobotę – o godz. 8.30 nabożeństwo różańcowe, o godz. 9.00 Msza święta.
  1. Nabożeństwo różańcowe w Wawrzeńczycach od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę o 8.30.
  2. Na nabożeństwa różańcowe szczególnie zapraszam w kolejne dni:
  • WTOREK – uczniów klas trzecich i czwartych SP
  • ŚRODA – uczniów klas pierwszych i drugich SP
  • CZWARTEK – uczniów klas piątych i szóstej SP
  • PIĄTEK – uczniów klas siódmych, ósmych i młodzież szkół ponadpodstawowych
  1. KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO PRZYJĘCIA SAKRMENTU BIERZMOWANIA DLA DOROSŁYCH. Rozpoczęcie kursu – 4 października 2022 r. Zakończenie – 4 lutego 2023 r. Kurs obejmuje 15 spotkań. Wszystkie spotkania odbywają się WE WTORKI W GODZ. 18:00 – 21:00 (ostatnie spotkanie odbędzie się w sobotę, 4 lutego w godz. 9:00 – 14:00). Dokładny terminarz spotkań uczestnicy otrzymają na pierwszym spotkaniu. UDZIAŁ WE WSZYSTKICH SPOTKANIACH JEST OBOWIĄZKOWY! Miejsce: Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej, ul. Katedralna 4. Osoby chcące wziąć udział w kursie potrzebuję skierowanie od proboszcza.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (8zł) oraz Mały Gość Niedzielny – numer październikowy.
  3. W zakrystii jest woda przywieziona z Lourdes – jeśli ktoś chciałby – może sobie nabrać do własnego naczynia.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pani Anny Stępińskiej oraz Rodzina Pana Stanisława Licnerskiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Kamila Wójcika i Pan Zdzisław Czapnik