26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.09.2018

1. Msze święte w tygodniu w Wawrzeńczycach od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W sobotę Msza św. o godz. 9.00.
  2. Nabożeństwa różańcowe w Wawrzeńczycach od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę o 8.30.
  3. We wtorek (2 października) przypada wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów – w tym dniu Msza święta dla dzieci przedszkolnych o godz. 16.15.
  4. Również we wtorek, o 17.30 przed nabożeństwem różańcowym – poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.
  5. W środę zapraszam na nabożeństwo różańcowe, Mszę świętą i następnie spotkanie formacyjne dla młodzieży klasy trzeciej gimnazjum oraz pierwszej ponadgimnazjalnej.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – przed południem odwiedziny chorych, okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy świętej w piątek zapraszam na spotkanie młodzież klas siódmych i ósmych.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca – o godz. 8.30 różaniec, o godz. 9.00 Msza święta. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Zapraszam na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-22 lutego. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje na ulotkach oraz na stronie internetowej.
  9. Różańce dla wiernych w Togo, w Afryce, można przynosić do kościoła do 14 października włącznie.
  10. W zeszłym tygodniu na dzieła, które prowadzi Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie złożone zostały ofiary w kwocie 2900 zł. Rafał Cyfka przekazuje wszystkim serdeczne podziękowanie.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  12. Można zaopatrzyć się w kalendarze katolickie – cena 10zł.
  13. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Pani Walentyna Gulbińska i Pan Jerzy Krupa
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Cypriana Grada i Pana Jana Komanieckiego