26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.09.2020

1. Dzisiaj Biskup Jacek Kiciński udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania o godz. 12.30. W związku z tym Msza święta w Ujowie o godz. 11.00.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – Msza święta w Kaplicy Sióstr
  • we wtorek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i RafałaMsze święte w Wawrzeńczycach o godz. 18.00.
  • w środę – Msza święta w Kaplicy Sióstr
  • w czwartek i piątek – Msze święte w Wawrzeńczycach o godz. 18.00. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • w sobotę – Msza święte w Wawrzeńczycach o godz. 9.00
  1. Nabożeństwa różańcowe w Wawrzeńczycach w czwartek i piątek o godz. 17.30, w sobotę o 8.30.
  2. Ministrantów naszej Parafii zapraszam w czwartek na nabożeństwo różańcowe, Mszę świętą, a następnie na zbiórkę.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych tylko na indywidualne zgłoszenie, okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  4. Zapraszam na spotkanie młodzieży w pierwszy piątek października, które mam nadzieję, rozpocznie cykliczne (comiesięczne) spotkania formacyjne przy parafii. Zapraszam zarówno tych, którzy mają katechezę w szkole jak i tych, którzy takiej katechezy szkolnej nie mają.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca – o godz. 8.30 różaniec, o godz. 9.00 Msza święta. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Zapraszam na Pielgrzymkę na Górę św. Anny i Sanktuarium Św. Jacka w Kamieniu Śląskim – 6 października (wtorek). Koszt – 90 zł (przy minimum 30 osobach) lub 80 zł (przy minimum 40 osobach)
  7. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Synówki i Pani Janina Stryjska
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Pawła Supersona i Pani Magdalena Lichwa