25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021

1. Dzisiaj zbiórka na wrocławskie Katolickie Radio Rodzina po każdej Mszy świętej do puszek.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku – Msza święta o godz. 18.00
  • w piątek także Msza święta w Stróży o godz. 17.00
  • w sobotę – Mszy świętej nie będzie
  1. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. Zapraszam do udziału w pielgrzymce w ramach XXXVII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę w sobotę 25 września. Wyjazd na pielgrzymkę o godz. 8.00. Pobyt na Jasnej Górze –  30 Msza święta w Kaplicy Cudownego Obrazu, po Mszy św. wyjazd z Częstochowy. Koszt 60 złotych.
  3. Dekanalne Nauki Przedmałżeńskie rozpoczną się w niedzielę – 24 września – w parafii w Kątach Wrocławskich. Nauki odbywać się będą w piątki i w niedziele o godz. 19.00 w salce parafialnej. Nauki potrwają do 22 października. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  4. Zapraszam na spotkanie Rady Kościelnej przy kościele w Wawrzeńczycach w środę po Mszy świętej.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (6zł), Mały Gość Niedzielny (5zł) oraz specjalny numer Gościa Niedzielnego PRYMAS i RÓŻA (10zł) – poświęcony nowym błogosławionym: Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu i Matce Róży Czackiej.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pani Janiny Stryjskiej i Rodzina Pana Andrzeja Synówki
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pani Heleny Myślickiej i Rodzina Pani Marzeny Kałamarz