24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2023

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI, Patrona dzieci i młodzieży – Msza św. o godz. 18.00 w WAWRZEŃCZYCACH
  • we wtorek – Msza św. o godz. 9.00 w WAWRZEŃCZYCACH
  • od środy do piątku – Msza święta o godz. 18.00 w WAWRZEŃCZYCACH – adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00
  • w sobotę: Msza święta w WAWRZEŃCZYCACH o godz. 9.00 i 11.00 (chrzest) oraz w STRÓŻY o godz. 17.00.
  1. Młodzież klasy siódmej i ósmej szkoły podstawowej oraz starszą, która chciałaby podjąć przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie wraz z rodzicami w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej.
  2. Zbiórka ministrantów w czwartek po wieczornej Mszy świętej.
  3. Pierwsze spotkanie Grupy Synodalnej Synodu Archidiecezji Wrocławskiej w piątek po wieczornej Mszy świętej w świetlicy wiejskiej w Wawrzeńczycach. Można jeszcze dołączyć do grupy synodalnej w naszej Parafii.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  5. Sołtys wraz z mieszkańcami wsi Stróża serdecznie zaprasza na Piknik Charytatywny, który odbędzie się dzisiaj od godziny 12.00 na placu przy Sali Wiejskiej w Stróży. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Leny Jaroszczuk chorującej na nowotwór.
  6. Dekanalne Nauki Przedmałżeńskie rozpoczną się w piątek – 29 września – w parafii w Kątach Wrocławskich. Nauki odbywać się będą w piątki i w niedziele o godz. 19.00 w salce parafialnej. Nauki potrwają do 27 października. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Knapka i Rodzina Pana Tomasza Kawki
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Mariana Skwarczka i Pan Henryk Rokicki