24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.09.2018

1. Dzisiaj Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach świętych przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na nasze wrocławskie Katolickie Radio Rodzina.
  2. Msze święte w tygodniu w Wawrzeńczycach od wtorku do piątku o godz. 18.00. W sobotę Msza św. o godz. 9.00 (będzie odprawiał Ks. Rafał Kupczak z Kostomłotów).
  3. We wtorek przypada Święto Św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zapraszam uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadpodstawowych wieczorną Mszę Świętą.
  4. Zapraszam na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-22 lutego. Spotkanie organizacyjne w czwartek, 20 września, po Mszy świętej. Szczegółowe informacje na ulotkach oraz na stronie internetowej.
  5. W sobotę – Pielgrzymka do Rokitna. Wyjazd o godz. 5.00 – wyjeżdżamy z każdej wioski, z tego samego miejsca co zawsze.
  6. W przyszłą niedzielę gościć będzie w naszej parafii RAFAŁ CYFKA z Papieskiej Fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Po Mszy świętej będzie można wesprzeć dzieła Fundacji, zwłaszcza pomoc udzielaną dla pogrążonej wojną Syrii przez ofiarę złożoną do puszek.
  7. 14 października będzie gościł w naszej Parafii MARIAN SZATKOWSKI, misjonarz z Togo (gościł u Nas 2 lata temu). Podobnie jak ostatnio O. Marian prosi o różańce dla swoich wiernych. Różańce można przynosić do kościoła od dzisiaj do 14 października włącznie.
  8. Dekanalne Nauki Przedmałżeńskie będą odbywały się w kościele Św. Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich w kolejne piątki i niedziele o godz. 19.15. Rozpoczęcie nauk w piątek (21 września), zakończenie w niedzielę (14 października). Zapisy dla chętnych na pierwszym spotkaniu. Następny cykl nauk zaplanowany został na marzec 2019r.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  10. Można zaopatrzyć się w kalendarze katolickie – cena 10zł.
  11. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Pani Józefa Furgał i Rodzina Pana Andrzej Krupy
  • w przyszłym tygodniu – Pani Janina Jachym i Rodzina Pana Mieczysława Sceliny