24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09.2020

1. NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE dzisiaj – o godz. 17.00. Zapraszam wszystkich na wspólną modlitwę różańcową w intencji pokoju na świecie i o nawrócenie grzeszników. Po różańcu procesja fatimska.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku – Msze święte w Wawrzeńczycach o godz. 18.00 / w czwartek w kościele parafialnym adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
  • w sobotę – Msza święte w Wawrzeńczycach o godz. 9.00
  1. W dni powszednie pół godziny przed Mszą świętą wspólna modlitwa różańcowa.
  2. W tygodniu będziemy przeżywać:
  • PONIEDZIAŁEK – 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • WTOREK – 15 września – wspomnienie Matki Bożej Bolesnej
  • ŚRODA – 16 września – świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
  • PIĄTEK – 18 września – święto Świętego Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży
  1. Dzieci klas trzecich szkoły podstawowej zapraszam 18 września (piątek) na Mszę świętą wieczorną, podczas której otrzymają książeczki i różańce.
  2. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na spotkanie bezpośrednio przygotowujące do sakramentu bierzmowania w środę i piątek po Mszy świętej. Bierzmowanie odbędzie się w niedzielę, 27 września o godz. 12.30.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz diecezjalnego Radia Rodzina.
  4. Dekanalne Nauki Przedmałżeńskie rozpoczną się w niedzielę – 27 września – w parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich, które potrwają do 11 października. Nauki odbywać się będą w piątki i w niedziele o godz. 19.00 w salce katechetycznej. Z uwagi na pandemię, chęć udziału w naukach należy zgłosić wcześniej do 24 września pod numerem telefonu: 713166673 (Ks. Proboszcz Parafii Kąty Wrocławskie).
  5. PRZYGOTOWANIE  DOROSŁYCH DO BIERZMOWANIA. Od 27 września br. w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej rozpoczyna się kolejna edycja kursu przygotowująca dorosłych do bierzmowania. Zapisy przez formularz na stronie internetowej.
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pani Marzeny Kałamarz oraz Pani Helena Myślicka
  • w przyszłym tygodniu – Młodzież przystępująca do bierzmowania wraz z Rodzicami.