24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022

1. Msze święte w tygodniu:
  • We wtorek – 13 września – Msza święta o godz. 18.00
  • W środę – 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego – Msze święte: 16.00 STRÓŻA i 18.00 WAWRZEŃĆZYCE
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00.
  • w poniedziałek, czwartek i piątek – Mszy świętej nie będzie
  1. Dekanalne Nauki Przedmałżeńskie rozpoczną się w niedzielę – 25 września – w parafii w Kątach Wrocławskich. Nauki odbywać się będą w piątki i w niedziele o godz. 19.00 w salce parafialnej. Nauki potrwają do 23 października. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (8zł) oraz Mały Gość Niedzielny – numer wrześniowy. Tygodnik „Niedziela” od września w cenie 10 zł.
  3. W tym tygodniu w nagłych potrzebach (wezwanie do chorego oraz pogrzeb) proszę zgłaszać się do Księdza Proboszcza w Kostomłotach.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Waldemara Misiurki oraz Pani Dorota Misiurka
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Grzegorza Synówki oraz Rodzina Pana Tomasza Jaskulskiego