23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.09.2022

1. Msze święte w tygodniu:
  • W poniedziałek – Msza święta w Kaplicy Sióstr
  • od wtorku do piątku – Msza święta o godz. 18.00
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00.
  1. W czwartek 8 września – święto Narodzenia NMP – MB Siewnej – Msze święte z błogosławieństwem ziarna siewnego 16.00 STRÓŻA i 18.00 WAWRZEŃCZYCE.
  2. W piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  3. Rodziców dzieci klas trzecich szkoły podstawowej zapraszam 8 września (czwartek) na Mszę świętą o godz. 18.00, a po niej spotkanie organizacyjne przed I Komunią świętą.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (8zł), w którym m.in. o beatyfikacji Papieża Jana Pawła I oraz Mały Gość Niedzielny – numer wrześniowy. Ponadto informacja dla prenumerujących tygodnik „Niedziela” – od września cena tygodnika to 10 złotych.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są także kalendarze ścienne Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.
  6. W sobotę wieczorem wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Lourdes oraz do innych miejsc w południowej Francji. W dwie kolejne niedziele zastępstwo podejmie ks. Krzysztof Ora. Natomiast w nagłych potrzebach (wezwanie do chorego oraz pogrzeb) proszę zgłaszać się do Księdza Proboszcza w Kostomłotach.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Krzysztofa Rafalskiego i Rodzina Pani Joanny Michalickiej
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Waldemara Misiurki oraz Pani Dorota Misiurka.