22 NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.08.2020

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek i wtorek – Msze święte w Kaplicy Sióstr
  • do środy do piątku – Msze święte w Wawrzeńczycach o godz. 18.00.
  • w czwartek w kościele parafialnym adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, Msza św. o godz. 18.00.
  1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17.00, następnie Msza o godz. 18.00. Odwiedziny chorych na indywidualne zgłoszenie.
  2. Duchowe rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego wraz ze specjalnym błogosławieństwem i poświęceniem przyborów szkolnych w piątek, 4 września (1 piątek miesiąca), o godz. 00. Zachęcam aby rozpocząć nowy rok szkolny przez przystąpienie do spowiedzi, przyjęcie Komunii świętej oraz specjalnego błogosławieństwa.
  3. W piątek po Mszy świętej zapraszam na spotkanie organizacyjne młodzież przygotowującą się do bierzmowania – skrutynium podsumowujące dla drugiej grupy.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca – o godz. 8.30 różaniec, o godz. 9.00 Msza święta. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W przyszłą niedzielę, 6 września, Dożynki Parafialne – dziękczynienie za plony: Msze święte w tym dniu: 8.00 Wawrzeńczyce, oraz Msze święte dożynkowe: 9.45 Stróża, 11.15 Ujów oraz 12.30 Wawrzeńczyce.
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła: W tym tygodniu –
  • Rodzina Pani Haliny Grochowskiej i Pana Jana Bajserowicza
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Wacława Wyszkowskiego oraz Pani Anna Data