22 NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.09.2018

1. Dzisiaj Gminne Dożynki – dziękczynienie za plony: Msze święte dzisiaj: 8.00 Wawrzeńczyce, 9.45 Stróża, 11.15. Ujów oraz 14.30 Mietków (stadion) – dziękczynna za plony.
  2. W przyszłą niedzielę DOŻYNKI PARAFIALNE podczas Mszy świętych o 9.45 w Stróży, o 11.15 w Wawrzeńczycach i o 11.15 w Ujowie, gdzie przewodniczyć będzie ks. Rafał Kupczak z Kostomłotów – ze względu na to iż o 12.30 w Wichrowie będę przewodniczył Mszy świętej odpustowej.
  3. Msze święte w tygodniu w Wawrzeńczycach od wtorku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 9.00.
  4. Msza święta w intencji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego wraz ze specjalnym błogosławieństwem i poświęceniem przyborów szkolnych w piątek, 7 września (1 piątek miesiąca), o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.15.
  5. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – przed południem odwiedziny chorych, okazja do spowiedzi od godz. 15, następnie Msza o godz. 18.00.
  7. W sobotę 8 września – święto Narodzenia NMP – MB Siewnej – Msza święta z błogosławieństwem ziarna siewnego o godz. 9.00.
  8. Rodziców dzieci klas trzecich szkoły podstawowej zapraszam 11 września (przyszły wtorek) na Mszę świętą wieczorną, a po niej spotkanie organizacyjne przed I Komunią świętą.
  9. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Rokitna proszę o wpłacanie 60 zł.
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  11. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodziny Pana Piotra Wosińskiego i Pana Ryszarda Buciora
  • w przyszłym tygodniu – Rodziny Pani Magdaleny Lichwa i Pani Malwiny Superson