21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.08.2023

1. Dzisiaj Gminne Dożynki – dziękczynienie za plony: Msze święte w tym dniu: 8.00 WAWRZEŃCZYCE, 9.45 STRÓŻA, 11.15. UJÓW oraz 14.00 Mietków (stadion) – dziękczynna za plony.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – – wspomnienie Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła – WAWRZEŃCZYCE o godz. 8.00
  • we wtorek – Wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela – STRÓŻA o godz. 18.00
  • w środę – WAWRZEŃCZYCE o godz.18.00
  • w czwartek – WAWRZEŃCZYCE – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, następnie Msza święta o godz. 18.00.
  • w piątek – pierwszy piątek miesiąca – w WAWRZEŃCZYCACH: adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 z okazją do spowiedzi, następnie Msza święta o godz. 18.00.

Odwiedziny chorych w piątek w godzinach przedpołudniowych – proszę zgłaszać do czwartku włącznie.

• w sobotę – 1 sobota miesiąca – w WAWRZEŃCZYCACH: o godz. 8.30 różaniec, o godz. 9.00 Msza święta. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  1. W przyszłą niedzielę, 3 września, Dożynki Parafialne – dziękczynienie za plony: Msze święte w tym dniu według porządku niedzielnego – Msze dziękczynne za plony podczas kolejnych Mszy świętych: 9.45 STRÓŻA, 11.15. WAWRZEŃCZYCE i 12.30 UJÓW.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Adama Kozarowicza i Rodzina Pana Adama Walochy
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Janusza Misiurki i Rodzina Pana Piotra Chwastyka