21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08.2021

1. Dzisiaj gości w naszej Parafii, głosi Słowo Boże i dzieli się doświadczeniem misyjnym O. MARIAN SZATKOWSKI, ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich. Po Mszy świętej przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć m.in. kalendarze misyjne, różańce oraz wesprzeć dzieła misyjne prowadzone przez Ojców Misjonarzy Afrykańskich.
  2. Msze święte:
  • w poniedziałek – w Kaplicy Sióstr
  • we wtorek i środę – Msza święta o godz. 18.00.
  • w czwartek – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ – Msze święte w tym dniu: 16.00 – Ujów / 17.00 Stróża / 18.15 Wawrzeńczyce
  • w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św. w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00.
  1. W przyszłą niedzielę, 29 sierpnia, Gminne Dożynki – dziękczynienie za plony: Msze święte w parafii według stałego porządku. Msza święta dziękczynna za plony w Mietkowie na stadionie o godz. 14.00. Dożynki Parafialne w kolejną niedzielę – 5 września.
  2. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Krzysztofa Drabika i Rodzina Pani Marii Ziółkowskiej
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Kordiaka i Pani Ewa Włodzińska

Zapowiedzi przedślubne:

Mateusz Radwan, kawaler, zam. Stróża i Marcela Wojnarska, panna, zam. Wrocław – zapowiedź 2 – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.