20 NIEDZIELA ZWYKŁA / WNIEBOWZIĘCIE NMP – 15.08.2021

1. Msze święte:
  • od poniedziałku do czwartku – w Kaplicy Sióstr
  • w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, następnie Msza św. w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00.
  1. W przyszłą niedzielę będzie gościł w naszej Parafii, głosił Słowo Boże i dzielił się doświadczeniem misyjnym MARIAN SZATKOWSKI, ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich (gościł u Nas 3 lata temu). Po Mszy świętej przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć m.in. kalendarze misyjne, różańce oraz wesprzeć dzieła misyjne prowadzone przez Ojców Misjonarzy Afrykańskich.
  2. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Mirosława Jarosza, Pani Maria Maligranda i Pani Zofia Wojtecka
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Krzysztofa Drabika i Rodzina Pani Marii Ziółkowskiej

Zapowiedzi przedślubne:

Mateusz Radwan, kawaler, zam. Stróża i Marcela Wojnarska, panna, zam. Wrocław – zapowiedź 1 – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.