20 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.08.2019

1. Msze święte:
  • od poniedziałku do piątku – w Kaplicy Sióstr
  • w sobotę o godz. 9.00 w kościele parafialnym
  1. W SIERPNIU – przez cały miesiąc – Msze święte w niedzielę będą odprawiane w Ujowie o 9.45, a w Stróży o 12.30; w Wawrzeńczycach bez zmian.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  3. Siostra Jana serdecznie dziękuję za modlitwę w intencji zmarłego Taty oraz wszelkie okazane wsparcie.
  4. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Krzysztofa Rafalskiego i Pana Mieczysława Rafalskiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pani Joanny Michalickiej i Rodzina Pana Tomasza Gajewskiego

Zapowiedzi przedślubne:

Roman Adam Kuriata, kawaler, zam. Kąty Wrocławskie i Paulina Kinga Nieradka, panna, zam. Ujów – zapowiedź 2.

Michał Szygalski, kawaler, zam. Racławice Wielkie i Sabina Skrzyniarz, panna, zam. Racławice Wielkie, zameld. Ujów – zapowiedź 2.

O znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.