20 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.08.2020

1. Dzisiaj Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu – modlimy się za żywe i zmarłe ofiary tragedii – po wszystkich Mszach Świętych zbiórka do puszek środków finansowych, które za pośrednictwem Caritas Polska, zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek i środę – Msze święte pogrzebowe w Wawrzeńczycach o godz. 13.00. (pn – +Genowefa Sawicka, śr – +Zenon Dusza)
  • we wtorek i sobotę – Msze święte w Kaplicy Sióstr
  • w czwartek w kościele parafialnym adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, Msza św. o godz. 18.00.
  • w piątek – w kościele parafialnym Msza św. o godz. 18.00.
  1. W przyszłą niedzielę, 23 sierpnia, podczas Mszy świętej o godz. 11.15 Pierwsza Komunia Święta dla drugiej grupy.
  2. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Eugeniusza Czerwonki i Pana Mariusza Susło