2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.01.2022

1. Msze święte w poniedziałek, wtorek i środę – w Kaplicy Sióstr
  2. Msze święte w kolejne dni w Wawrzeńczycach:
  • W czwartek – o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu / o godz. 17.30 Msza święta i spotkanie kolędowe dla mieszkańców Mietkowa – ulice: Ogrodowa, Parkowa, Chłopska, Kątecka, Klonowa
  • w piątek – o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu / o godz. 17.30 Msza święta i spotkanie kolędowe dla mieszkańców Mietkowa ulice: Kolejowa, Akacjowa, Bystrzycka
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00.
  1. W przyszłą niedzielę – Msza święta dla dzieci o godz. 11.15.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” są po 8 zł. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” kolejna płyta z kolekcji Biblia Audio, a na niej księgi Rodzaju i Wyjścia.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – – Rodzina Pana Jacka Ormana i Rodzina Pana Tadeusza Ormana.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Bogdana Ormana i Rodzina Pana Krystiana Hałysa.

W gablocie przy kościele wywieszona jest lista sprzątania na grudzień i styczeń.