2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2024

1. Msze święte w tygodniu (ze względu na Kolędę w różnych godzinach):
  • W poniedziałek – Msza św. w Ujowie o godz. 15.30
  • od wtorku do czwartku – Msza św. w Wawrzeńczycach o godz. 8.30
  • w piątek i sobotę – Msza święta w Wawrzeńczycach o godz. 9.00
  1. Wizyta duszpasterska – Kolęda w tym tygodniu od poniedziałku do piątku od godziny 15.30:
  • PONIEDZIAŁEK (15 STYCZNIA) – Ujów – od Wawrzeńczyc do kościoła
  • WTOREK (16 STYCZNIA) – Mietków – ul. Ogrodowa (początek Kolędy od Borzygniewu) i ul. Bystrzycka
  • ŚRODA (17 STYCZNIA) – Mietków – ul. Parkowa i ul. Chłopska
  • CZWARTEK (18 STYCZNIA) – Mietków – ul. Kątecka, ul. Klonowa i ul. Lipowa
  • PIĄTEK (19 STYCZNIA) – Mietków – ul. Kolejowa nieparzyste od nr 1 do nr 23 oraz parzyste od nr 2 do 18 (od ul. Kąteckiej do sklepu Groszek – obustronnie)
  • SOBOTA (20 STYCZNIA) – od godz. 11.00 – ul. Akacjowa oraz ul. Kolejowa nieparzyste od nr 27-33 (od poczty do torów) następnie powrót: ul. Kolejowa parzyste od nr 32 do 20 (od torów do sklepu Groszek)

Kolęda dodatkowa zaplanowana jest na piątek, 26 stycznia. Można też indywidualnie umówić się na inny termin.

1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny. Jest także dwumiesięcznik Gość Niedzielny Historia Kościoła – cena 12 złotych.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Mariusza Dołhacza i Rodzina Pana Mariusza Kukuły
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Tomasza Wójcika i Rodzina Pana Bartosza Wójcika