2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 8.03.2020

1. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  2. Msze święte:
  • w poniedziałek – w Kaplicy Sióstr,
  • we wtorek w UJOWIE DROGA KRZYŻOWA i MSZA ŚWIĘTA o godz. 17.00.
  • w środę, o godz. 00.
  • w czwartek w Wawrzeńczycach adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.17.30, następnie Msza święta o godz. 18.00.
  • w piątek – w STROŻY DROGA KRZYŻOWA o godz. 16.00 a po niej MSZA ŚWIĘTA / w WAWRZEŃCZYCACH DROGA KRZYŻOWA o godz. 18.00 a po niej MSZA ŚWIĘTA.
  • w sobotęMsza święta o godz. 9.00.
  1. Spotkanie dla dzieci klas trzecich przed Pierwszą Komunią Świętą we wtorek o 18.15 w Przedszkolu Sióstr.
  2. Kandydatów do bierzmowania zapraszam w czwartek na Mszę świętą i po Mszy świętej spotkanie.
  3. JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA 2020 w różnych formach:
  • SKARBONKA MIŁOSIERDZIA – do której przez Wielki Post zbiera się pieniądze, które są konkretnym wyrzeczeniem przyjemności na rzecz drugiego człowieka.
  • baranki wielkanocne z białej czekolady po 5 zł oraz świece „paschaliki” po 14zł.
  • torby miłosierdzia, w których będziemy mogli przynieść dary w postaci żywności trwałej dla najbardziej potrzebujących (do niedzieli – 22 marca).
  1. Dzisiaj – II niedziela Wielkiego Postu – to Niedziela „Ad Gentes”Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W tym dniu jest także zbiórka do puszek na cele misyjne.
  2. Otrzymaliśmy książki o Prymasie Tysiąclecia – można je nabyć w cenie 10 złotych.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  4. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – – Rodzina Pana Andrzej Krupy oraz Pan Jerzy Krupa i Pani Walentyna Gulbińska
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Cypriana Grada i Rodzina Pana Jana Komanieckiego