2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021

1. Dzisiaj Niedziela „Ad Gentes” – Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na cele misyjne. W parafii gości i głosi Słowo Boże ks. Krzysztof Ora.
  2. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  3. Msze święte: od środy do piątku w kościele parafialnym o godz. 18.00, w sobotę – o godz. 9.00.
  4. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, o 18.00 Msza święta.
  5. Droga Krzyżowa:
  • UJÓW – wtorek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta
  • STRÓŻA – piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta
  • WAWRZEŃCZYCE – piątek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta.
  1. Zbiórka ministrantów – w czwartek po Mszy świętej.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 17.30.
  3. w sobotę – 1 sobota miesiąca – Różaniec, o godz. 8.30, Msza święta ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 9.00 w kościele parafialnym.
  4. JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA w różnych formach:
  • SKARBONKA MIŁOSIERDZIA.
  • baranki wielkanocne z białej czekolady po 5 zł
  • bezdotykowa akcja Niosę Dobro – przez stronę internetową Caritas Archidiecezji Wrocławskiej wpłacić ofiarę na żywność i przygotowane paczki, które w Wielką Sobotę.
  • torby miłosierdzia, w których będziemy mogli przynieść dary w postaci żywności trwałej dla najbardziej potrzebujących (do niedzieli – 14 marca)
  1. Rekolekcje wielkopostne zostały zaplanowane, że rozpoczną się w 5 Niedzielę Wielkiego Postu czyli 21 marca i potrwają do środy 24 marca. Rekolekcje będzie głosił ks. Andrzej Majchrzak. Zapraszam do zaplanowania tak czasu aby móc wziąć udział w rekolekcjach.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Artura Kozaka i Pani Bożena Kozak
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Krzysztofa Rafalskiego i Rodzina Pana Mieczysława Rafalskiego