2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17.03.2019

1. Msze święte: w poniedziałek – w Kaplicy Sióstr, od wtorku do piątku w kościele parafialnym o godz. 18.00, w sobotęo godz. 9.00.
  2. We wtorek przypada Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30, o 18.00 Msza święta.
  4. Droga Krzyżowa: UJÓW – wtorek o godz. 16.00 (wraz ze Mszą świętą) / STRÓŻA – piątek o godz. 16.00 (wraz ze Mszą świętą) / WAWRZEŃCZYCE – piątek o godz. 18.00 a następnie MSZA ŚWIĘTA.
  5. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  6. Niedziela „Ad Gentes”Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na cele misyjne.
  7. JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA w różnych formach:
  • SKARBONKA MIŁOSIERDZIA – do której przez Wielki Post zbiera się pieniądze,
  • baranki wielkanocne z białej czekolady po 5 zł oraz świece „paschaliki” po 14zł.
  • torby miłosierdzia – dary w postaci żywności trwałej dla najbardziej potrzebujących (do niedzieli – 31 marca).
  1. Dzieci klas czwartych z Rodzicami, które w tym roku będą przeżywały Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, zapraszam w środę na wieczorną Mszę świętą.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  3. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pani Heleny Myślickiej i Pani Marzeny Kałamarz
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Synówki i Pani Janina Stryjska

Zapowiedzi przedślubne:

Tomasz Lasota i Iwona Lasota z d. Wiszniowska, cywilnie związani ze sobą, zam. Stróża – zapowiedź 3    //    O znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.